O nas

Misją Towarzystwa Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Toruniu jest zapobieganie uzależnieniom i związanym z tym różnym formom patologii społecznej dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz zwiększenie skuteczności działań w tym zakresie.

Poradnia

Poradnia pomocy palącym przy Towarzystwie Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w Toruniu oferuje specjalistyczną pomoc terapeutyczną dla osób chcących rzucić palenie.

Biuro

Biuro TPPU czynne:

pn.-pt. godz. 9.00 – 15.00

ul. Jęczmienna 10/7, III piętro

87-100 Toruń

tel/faks: (56) 652 23 94

e-mail: office@tppu.org

 

Konto bankowe:

Santander Bank Polska

 62 1090 1506 0000 0000 5006 8522

 

 

Możemy Ci pomóc!Celem spotkań jest zwiększenie swoich kompetencji zawodowych, efektywności pracy, adekwatności stosowanych metod i strategii profilaktycznych oraz udzielenie wsparcia i wzbudzenie motywacji uczestników.

Korzyścią z sesji superwizyjnych jest uzyskanie nowej, szerszej perspektywy widzenia danego problemu, możliwość dokonania trafniejszej diagnozy i przyjęcia strategii profilaktycznej.

Osoby uczestniczące otrzymają stosowne zaświadczenia potwierdzające udział w superwizji. Zadanie jest finansowane ze środków Miasta Toruń – uczestnicy nie ponoszą kosztów za udział w programie.

Zgłoszenie proszę przysłać do dnia 27.03.2015r. (decyduje kolejność zgłoszeń)

Dodatkowych informacji udziela Mariola Kasprzycka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.